مسجد نائب الامام، خمینی(ره)

وبگاه اطلاع رسانی مسجد امام خمینی(ره) _ مشهد مقدس

مسجد نائب الامام، خمینی(ره)

وبگاه اطلاع رسانی مسجد امام خمینی(ره) _ مشهد مقدس

مسجد نائب الامام، خمینی(ره)

مشهد مقدس _ بلوار امیرالمومنین
خیابان شهید شوشتری(شارستان)
میدان امر به معروف و نهی از منکر

آخرین مطالب
آخرین نظرات
  • ۲۲ فروردين ۹۶، ۱۵:۴۷ - kerman man
    یاعلی
  • ۲۱ فروردين ۹۶، ۰۰:۱۷ - kerman man
    ممنون
نویسندگان

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است


رهبر انقلاب با جمله زیر سخنان خود را در خطبه‌های نماز عید فطر به پایان رساندند:

این آقا (رئیس جمهور امریکا) گفته است می تواند ارتش ایران را نابود کند/ قدیمی های ما این جور حرف ها را لاف در غریبی می گفتند/ اگر می خواهند درست بفهمند اگر می خواهند از تجربه های خود درست استفاده بکنند بدانند اگر جنگی این جا اتفاق بیفتد آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است.

۱۳۹۴/۴/۲۷Khamenei.ir

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۷ تیر ۹۴ ، ۱۶:۴۵
محتاج خدا

چرا قرارگاه؟ : 


 هرچه زمان می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم.

گفتاری منتشر نشده از امام خامنه ای  در جمع تعدادی از فعالان فرهنگی به نقل از کتاب " دغدغه های فرهنگی"- 23 تیر 1371


 * * *


 

 این تابلوِ تهاجم فرهنگى را که ما چند سال پیش بلند کردیم و عده‌اى سنگبارانش کردند، خوشبختانه اینها قبول و بلند کرده‌اند. الان در همه این تشکّلهاى کوچک ناشناخته و احصانشده، جهتِ واحدى وجود دارد و آن مبارزه با تهاجم فرهنگى است.


از بچه‌ها مى‌پرسید شما مى‌خواهید چه کار کنید؛ این کتاب، نمایشنامه، جزوه، بروشور و شعر را براى چه نوشتید و این انجمن را براى چه درست کردید؟ مى‌گویند مى‌خواهیم با تهاجم فرهنگى مبارزه کنیم. این کار خیلى مبارک است و این را دست کم نگیرید. در بین همینهاست که شما آن معدنهاى الماس و طلا را پیدا مى‌کنید: «النّاس معادن کمعادن الذّهب والفضّة(1)».


بروید و آنها را شناسایى و گزینش کنید و به‌شکل حساب شده‌اى وارد مجموعه نمایید. البته مى‌توانید مجموعه را داراى دهلیزها و گردونها و گیتی هاى گوناگون کنید تا اینها را راحت و بى‌دغدغه وارد کنید؛ یعنى از یک قرنطینه ناآشکارى بگذرانید و بعد وارد اصل مجموعه کنید. از این کارها باید بکنید.

 

مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای انجمن قلم - 8 بهمن 1381ضرورت ایجاد پیوست فرهنگی برای تمامی فعالیت‌های اجرایی کشور، برنامه‌ریزی فرهنگی منسجم، شناسایی دقیق نقاط آسیب‌رسان به فرهنگ عمومی، لزوم پرداخت مقتدرانه و هوشیارانه دولت به مقوله فرهنگ، تدوین نقشه مهندسی فرهنگی و لزوم توجه به تهاجم فرهنگی از مهمترین دغدغه‌ها و خواست‌های مقام معظم رهبری از شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال‌های اخیر بوده است.


یکی از نکاتی که رهبر انقلاب در دیدارهای گذشته خود با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی همواره تذکر داده‌اند ضرورت تدوین پیوست فرهنگی برای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مختلف اجرایی در کشور است که به صورت محدود در مواردی چند مورد توجه دستگاه‌های دولتی قرار گرفته است. ایشان در همین زمینه اظهار داشته‌اند:


ما گفتیم مسائل اقتصادی و مسائل گوناگون مهم پیوست فرهنگی داشته باشد، معنای آن همین است. معنای آن این است که یک حرکت اساسی که در زمینه اقتصاد، در زمینه‌ سیاست، در زمینه سازندگی، در زمینه‌ فناوری، تولید، پیشرفت علم می‌خواهیم انجام بدهیم، ملتفت لوازم فرهنگی آن باشیم.


دغدغه حضرت آقا چیست؟ آقا نگران چیست؟


   - در عالم سیاست هیچ دغدغه ای ندارم چون وضعیت ما در دنیا خوب است، در این عرصه دغدغه


     چندانی ندارم. اما در عرصه فرهنگی به معنای واقعی کلمه نگرانی دارم در حدی که نیمه شب


     بلند می شوم اما من این دل نگرانی را با مردم در میان نمی گذارم.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ تیر ۹۴ ، ۱۸:۲۵
محتاج خدا

بسم الله الرحمن الرحیم

مسجد امام خمینی معروف به نایب الامام،خمینی 

توسط حجت الاسلام سیدعلی خدادادحسینی تاسیس گردید

و در سال 94توسط وزیر راه و شهر سازی و با حضور شهردار و استاندار و نمایندگان مجلس مشهد مقدس  باطرحی جدید در منزل سابق حجت الاسلام سید علی خدادادحسینی افتتاح گردید.

این بنا 1450 متر زیر بنا دارد.

و با اخرین تکنولوژی روز ساخته شده است.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۲ تیر ۹۴ ، ۱۶:۵۳
محتاج خدا